טל ארדינסט – עוזרת אישית למנכ"לית פייסבוק ישראל עדי סופר תאני

טל ארדינסט (Tal Erdinast) היא עורכת דין, בתפקידה הנוכחי משמשת כמנהלת בחברת הסטארט אפ Missbeez, בעברה עוזרתה האישית של מנכ"לית פייסבוק ישראל עדי סופר תאני. אל פייסבוק ישראל הצטרפה ארדינסט בדצמבר 2017, לאחר שהייתה עו"ד ג'וניור במשרד עורכי הדין המשפחתי "ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות". טל ארדינסט מתמחה בליטיגציה מסחרית ותחום עיסוקה כולל, בין היתר, ייצוג משפטי של יחידים ותאגידים בכל הערכאות המשפטיות ובבורריות בתחומי המשפט האזרחי, המסחרי והמנהלי.

ארדינסט בעלת תואר ראשון (LLB) במשפטים מאוניברסיטת תל אביב (2014), בעברה הייתה מתמחה בלשכתה של השופטת אסתר חיות, הייתה עוזרת מחקר של פרופ' אריאל פורת והייתה חברת מערכת בכתב העת של הפעולה למשפטים באוניברסיטת תל אביב.

מתוקף תפקידה של ארדינסט כעוזרת האישית של מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני, לארדינסט הייתה גישה ישירה לכלל המחלקות ולצוות ההנהלה הבכיר של פייסבוק ופייסבוק ישראל. היא יכלה לסייע למפרסמים גדולים, בינוניים וקטנים ולמשרדי פרסום שנתקלים בבעיות שונות וכן לסייע באם בחרה לעשות זאת לכל גולש שנתקל בבעיות מהותיות ובהולות וכאלו שהפתרונות עבורן אינן מוצגות באופן ברור ושקוף במרכז הסיוע המקוון הרשמי של פייסבוק.