אתר חירום לאומי ליצירת קשר עם פייסבוק

קונטקט
פייסבוק

אמי פלמור - Emi Palmor

אמי פלמור

שופטת עליונה בפייסבוק

עו"ד אמי פלמור (Emi Palmor) בשמה המלא אמי אסתר מיכל פלמור הרץ, נולדה ב-1966, היא עורכת דין בהכשרתה, כיהנה כמנכ"לית משרד המשפטים מה-1 בפברואר 2014 עד ספטמבר 2019 אז הודחה מתפקידה ע"י שר המשפטים אמיר אוחנה.

בחודש מאי 2020 הצטרפה אמי פלמור לחברת פייסבוק העולמית (facebook) כחלק מבית משפט פנימי שהקימה פייסבוק בכדי להצדיק הסרת תכנים לגיטימים של גולשים אשר אינם עומדים בקנה אחד עם האינטרסים של חברת פייסבוק ושל בעלי האינטרסים שלה, רובם אינם שקופים.

בית המשפט הפנימי של פייסבוק הוא חלק מפעילותה כמשטרת המחשבות שנועדו לצמצם תכנים שאינם מתאימים לפייסבוק כחברה. בחירתה של פייסבוק בפלמור, שכיהנה כמנכ"לית משרד המשפטים, נועדה להנדס דעת שופטים, ליטיגטורים, אנשי ממשל ושל הציבור הרחב תוך הצגת מצג שווא כאילו פייסבוק פועלת למען תיקונה כפלטפורמה דיקטטורית ואפלה.

הצטרפותה של פלמור לפייסבוק והשמשתה כשופטת עליונה לתכני גולשים, יכולה להוות מכה אנושה לחופש הביטוי של הגולשים ולשמש ככלי משחית של בעלי אינטרסים אפלוליים של חברת פייסבוק שמבקשים להצדיק הסרת תכנים.

יצירת קשר עם אמי פלמור
פרטי קשר של אמי פלמור. אימייל, טלפון, פרופיל פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין, וואטסאפ, מסנג'ר, כתובת ומידע נוסף שהתקבלו באמצעות מידענות בשירותים ציבוריים.
איך אמי פלמור יכול/ה לעזור
יצירת קשר עם אמי פלמור
קונטקט פייסבוק הוא אתר מחאה ואינו קשור לפייסבוק.
This website is a digital protest against FB Israel