אתר חירום לאומי ליצירת קשר עם פייסבוק

קונטקט
פייסבוק

זמיר דחב"ש

דובר פייסבוק ישראל

זמיר דחב"ש (Zamir Dahbash) הוא איש יחסי ציבור בעליו של משרד 'שלום תל אביב' שמשמש גם כמנהל המשברים והדוברות של חברת פייסבוק ישראל. באוגוסט 2016, פורסם כי דחב"ש ריגל אחר הפעילות המקוונת של פעילי תנועת 'באים לבנקאים' בשם אינטרס משותף של לקוחותיו – פייסבוק ישראל, איגוד הבנקים ובנק הפועלים. דחב"ש משמש גם כמנהל המשברים של איגוד הבנקים, משמש כמנהל היח"צ והדוברות של בנק הפועלים וכן כמנהל המשברים והדובר האישי של מנכ"ל גם הפועלים לשעבר, ציון קינן, שהואשם בתקיפות על רקע מיני.

במהלך 2016, דחב"ש עלה לכותרות גם לאחר פיצוץ פרשת הריגול של חברת NSO. מתוקף תפקידו כדובר NSO, פעילים חברתיים קיימו מחאה מול ביתו בתל אביב תוך האשמה כי בעקבות הריגול של NSO, הוצאו להורג פעילים חברתיים ממדינות ערב. לאור התנהלות שנויה במחלוקת, מרבית האיזכורים אודות דחב"ש בגוגל אינם מחמיאים. כותרות כמו "היחצ"ן שהשתלט על קובעי המדיניות בישראל", "פרסום הודעה שקרית מטעם תנובה בכדי להסתיר ניגודי אינטרסים" וכתבות נוספות סביב ניגודי עניינים, זיגזים, לצד מתיחת ביקורת מטעם איגוד יחסי הציבור ומבקר המדינה.

מתוקף תפקידו של דחב"ש כאמון על יחסי הציבור והדוברות של פייסבוק ישראל, לדחב"ש ישנה תקשורת ישירה ורצופה עם מטה פייסבוק באירלנד, לונדון ועם כלל המחלקות השונות במשרדי פייסבוק בעולם, בהן: מחלקת תקשורת וקשרי עיתונאים, מחלקת פיננסים, מחלקת תמיכת מפרסמים, מחלקת צנזורה ומדיניות פייסבוק (פוליסי), וכן גם קשר ישיר ללוביסטית של פייסבוק, למנהלים איזוריים ועולמיים של פייסבוק ולמנכ"לית פייסבוק ישראל.

דחב"ש יכול לסייע למפרסמים גדולים וקטנים שנתקלים בבעיות שונות, להעניק לגופי תקשורת, בלוגרים ועיתונאים תגובה על נושאים שקשורים לפייסבוק ומדיניותה, וכן לסייע באם יבחר לעשות זאת לכל גולש שנתקל בבעיות מהותיות ובהולות וכאלו שהפתרונות עבורן אינן מוצגות באופן ברור ושקוף במרכז הסיוע המקוון הרשמי של פייסבוק.

יצירת קשר עם זמיר דחב"ש
פרטי קשר של זמיר דחב"ש. אימייל, טלפון, פרופיל פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין, וואטסאפ, מסנג'ר, כתובת ומידע נוסף שהתקבלו באמצעות מידענות בשירותים ציבוריים.
איך זמיר דחב"ש יכול/ה לעזור
יצירת קשר עם זמיר דחב"ש
קונטקט פייסבוק הוא אתר מחאה ואינו קשור לפייסבוק.
This website is a digital protest against FB Israel