משרדי פייסבוק בישראל: שדרות רוטשילד 22, תל אביב

ב-2014 עם כניסתה לשוק הישראלי באופן רשמי, שכרה חברת פייסבוק ישראל בע"מ (514439256) כ-3,500 מטר על פני מספר קומות עם אופציה להתרחבות, במגדל רוטשילד 22 בתל אביב.

לפייסבוק ישראל יש שף פרטי, מאבטחים פרטיים, סה"כ החיים שלהם דבש, ככה זה כשאתה מרוויח מיליארדים מבלי לשלם אגורה על מיסים. במידה ויש לכם בעיה בהולה, אתם יכולים להגיע למשרדי פייסבוק תל אביב ברוטשילד.

בכניסתכם לבניין, דרשו מהשומר בלובי שעובד פייסבוק ירד אליכם. אם תתעקשו על כך ותהיו אסטרטיבים, עובד פייסבוק אכן ירד אליכם וירשום את פרטי התלונה. אם יש משהו שפייסבוק ישראל לא רוצה, זה בלאגן.

הנחיות החברה בדומה לתאגידי אינטרנט אמריקאים נוספים שפועלים בישראל, היא ליידע את קצין הביטחון העולמי בדבר כל בעיה, מחאה, או מרי אזרחי שמתקיים בשטח או באיזור משרדיה, כך שאם תעמדו מספיק על שלכם, תוכלו גם להתרצות מהעובדה שהקב"ט העולמי של פייסבוק ישמע עליכם.

הבהירו היטב לעובד הפייסבוק שבמידה והבעיה שלכם לא תיפתר, בהנחה שהיא באמת מצדיקה התערבות מיידית של פייסבוק, אתם תתבעו אותו, את המנכ"לית, ואת כלל העובדים הרלוונטים באופן אישי, וגם שבכוונתכם לחזור שוב ושוב עד שיטפלו בבקשתכם. גם הפעם, הנחיות פייסבוק העולמית היא ליידע את ההנהלה הבכירה בפייסבוק EMEA ופייסבוק העולמית בכל הליך משפטי כזה או אחר שתמנהל כנגד מי מעובדיה. בפייסבוק העולמית ממש לא אוהבים הליכים משפטיים ורעש תקשורתי, כך שידכם על העליונה סה"כ.

במידה ואתם מפרסמים בפייסבוק, תוכלו ליצור קשר עם פייסבוק באמצעות טופס ייעודי, שמספק מענה בנושאי תשלום וחיוב, עזרה ביצירת מודעות, תפעול חשבון פרסום, דיווח על תקלות ושגיאות ועוד. הקישור פעיל רק למי שבעל חשבון מפרסם בפייסבוק / חשבון ביזנס מנג'ר.

להלן מספר כתובות אימייל כלליות לפניות לפייסבוק אירלנד בנושאים שונים:

כתובת אימייל לפניות משפטיות, הגשת מסמכים ודרישה להורדת תוכן: [email protected]
מספר הטלפון של חברת פייסבוק ישראל הוא: 03-6982300
מספר הפקס של חברת פייסבוק ישראל הוא: 03-6982301
כתובת האימייל של פייסבוק ישראל היא: [email protected]
כתובת האימייל של צוות פייסבוק המטפל בביריונות ברשת היא: [email protected]
כתובת האימייל של המחלקה המשפטית של פייסבוק היא: [email protected]
כתובת האימייל לשליחת צווים שיפוטיים לפייסבוק: [email protected]
DMC הפרות זכויות יוצרים: [email protected]
פניות של תקשורת, בלוגרים ועיתונאים: [email protected]
כתובת האימייל למי שנחסם בפייסבוק: [email protected] // [email protected]
עמוד הפייסבוק של פייסבוק תל אביב: Facebook Tel Aviv

קחו בחשבון שבאופן גורף פייסבוק אינו עונה בטלפון או באימייל. במקרה הטובה תקבלו מענה אוטומטי כללי שפנייתכם התקבלה.