ג'ורדנה קטלר

ג'ורדנה לוקס קטלר

מנהלת מדיניות ישראל

ג'ורדנה קטלר (Jordana Cutler) היא לוביסטית של חברת פייסבוק אירלנד בישראל, משמשת גם כראש מדיניות (פוליסי) ותקשורת של פייסבוק בישראל. קטלר המקורבת לראש הממשלה בנימין נתניהו, נכנסה לתפקיד ביוני 2016.

בעברה שימשה כמנהלת לשכת שגריר ישראל בארצות הברית, כסגנית היועץ הבכיר לראש הממשלה לענייני תפוצות והייתה קצינה בכירה לדיפלומטיה ציבורית בשגרירות ישראל בארצות הברית.

במסגרת תפקידה, קטלר אחראית גם על קשרי ממשל, קשרים עם פוליטיקאים וגופים ממשלתיים. היא אמונה על טרפוד חקיקה, סנקציות ורגולציה על חברת פייסבוק בישראל.

מתוקף תפקידה של קטלר כלוביסטית של פייסבוק אירלנד בישראל, יש לה גישה ישירה לכלל המחלקות במשרדי פייסבוק בעולם; לרבות פייסבוק אירלנד, פייסבוק לונדון, פייסבוק ישראל, פייסבוק בארה"ב. בהן: דוברות, יחסי ציבור, שיווק, תקשורת, מחלקת פיננסים, מחלקת תמיכת מפרסמים ומחלקת צנזורה ומדיניות פייסבוק (פוליסי), לרבות קשר ישיר עם ההנהלה הבכירה של פייסבוק בארץ, ב-EMEA ובעולם.

קטלר יכולה לסייע לגופי תקשורת, גופים מסחריים, בלוגרים ועיתונאים שנתקלים בבעיות שונות או צריכים תגובה רשמית וכן לסייע באם תבחר לעשות זאת לכל גולש שנתקל בבעיות מהותיות ובהולות וכאלו שהפתרונות עבורן אינן מוצגות באופן ברור ושקוף במרכז הסיוע המקוון הרשמי של פייסבוק.

jordanacutler@gmail.com

יצירת קשר עם ג'ורדנה לוקס קטלר
פרטי קשר של ג'ורדנה לוקס קטלר. אימייל, טלפון, פרופיל פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין, וואטסאפ, מסנג'ר, כתובת ומידע נוסף שהתקבלו באמצעות מידענות בשירותים ציבוריים.
איך ג'ורדנה לוקס קטלר יכול/ה לעזור
יצירת קשר עם ג'ורדנה לוקס קטלר